Litokomplex pro tělo

Pro Hloubkovou hygienu kůže těla jakéhokoli věku, typu či stavu. Efektivně očišťuje kůži těla od vnitřních nánosů, toxinů, zrohovatělých buněk atd. Reguluje pocení, dezodoruje, osvěžuje, obnovuje optimální obsah vláhy v dermě, napomáhá normalizovat mastnou či suchou kůži těla, napomáhá odstranit příznaky seborie, lupů, svědění vlasové části hlavy, zesiluje užitečné působení výživných kosmetických krémů, bahenních koupelí a masek.

Pro Hloubkovou hygienu kůže těla jakéhokoli věku, typu či stavu.

 

Účinky Litokomplexu

- Maximálně hluboko očišťuje kůži.

- Uskutečňují hygienu mazových a potních žláz - mastná a smíšená kůže se normalizuje.

- Napomáhá snadnému odstranění zrohovatělých šupinek vrchní vrstvy kůže.

- Obnovuje přirozený cyklus regenerace epidermis (vrchní vrstvy kůže).

- Vyživuje hojností nezbytných mikroelementů.

- Napomáhá kůži udržet si vláhu - suchá kůže se normalizuje.

- Zpomaluje přirozený proces uvadání kůže.

- Upravuje mechanismus syntézy kolagenu.

- Zesiluje prospěšný účinek vyživujících kosmetických krémů a masek.

-  Zvyšuje obranyschopnost kůže.

-  Zamezuje tvorbě lupů a posiluje vlasy.

-  Odstraňuje příčiny vzniku nepříjemných zápachů.

Zásadní rozdíl v působení Litokomplexu Tajemství Krásy od jiných kosmetických prostředků je v tom, že kladou důraz na výživu kůže zvenčí, ale na unikátní metodě hlubokého očištění kůže, obnovení přirozených mechanismů, udržení nezbytné výměny vláhy v kůži a jejím vyživování zevnitř. Jednoduché, efektivní, bezpečné a rychlé.

Složení Litokomplexu pro tělo: Přírodní zeolit, obohacený o ionty mědi, montmorillonit, bílý jíl, přírodní sůl, jedlá soda.

Způsob použití litokomplexu pro tělo

Postupujte podle některého doporučených z návodů:

1. Zvlhčete v dlani trochu Litokomplexu a podobně jako mýdlo, roztírejte po mokré kůži celého těla, mimo kůži obličeje. Nechte působit okolo 10 minut. Kůži můžete lehce masírovat a udělat skrab. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. (Nejlépe 1x týdně, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži obličeje. Nechte působit 1 minutu a opláchněte.

2. Naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži celého těla, mimo kůži obličeje. Jděte na 10 minut do sauny nebo páry. Kůži můžete lehce masírovat. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. Celý postup opakujte 3x. (Toto trojnásobné očištění je nejúčinnější. Výrazně posílí výkon organizmu. Nejlépe 1x za měsíc, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži obličeje. Nechte působit 1 minutu a opláchněte.

3. Do přibližně 1 - 2 litrů teplé vody přidejte vrchovatou lžíci Litokomplexu. Vzniklým roztokem omývejte tělo po dobu 5 - 10 minut. Do vany dotočte trochu vody a ještě chvíli omývejte celé tělo. Kůži můžete lehce masírovat. Nakonec přípravek opláchněte teplou vodou. (Nejlépe 1x týdně, nebo před a po zvýšeném výkonu či detoxikaci.) Nakonec naneste vlhký Litokomplex na mokrou kůži obličeje. Nechte působit 1 minutu a opláchněte.

Litokomplex pro tělo
590 Kč
Množství

Kontraindikace

Při osobní nesnášenlivosti některé ze složek nepoužívejte.

Balení

Suchý prášek v nádobce o váze 200 gramů.

Podmínky skladování

Uchovávejte při libovolné teplotě, s pevně uzavřeným víčkem pro zabránění vniknutí vlhkosti.

Podobné produkty

Prohlédněte si další produkty z této kategorie