Komplex skrab

Osvobození kůže nohou od nečistot a odumřelých buněk, které jsou živnou půdou pro bakterie a plísně. Komplex skrab je nenahraditelný při pedikúře a jakémkoli ošetření kůže nosou. Nejhrubší z litokomplexů, určený pro péči o nohy, ale může být použit i pro tělo.

Pro pravidelnou péči o kůži nohou jakéhokoli věku či stavu. Výsledkem pravidelné hloubkové péče s Komplex skrabem nebo Litokomplexem budou krásné, svěží nohy bez mozolů a prasklin. Kůže okolo nehtů bude jemná a souvislá.

Nohy vyžadují neustálou péči. Zvláště při nadváze, větších zátěžích, nevhodné obuvi atd. Kůže nohou nejprve zčervená a pak se objeví půchýře. V místě puchýře kůže zhrubne a ztlustí. Vytvoří se mozol. Přítomnost mozolů není pouze kosmetickým nedostatkem, ale vzniká nebezpečí vzniku prasklin. Mozoly v určité oblasti chodidel souvisí s určitým vnitřním orgánem – a nepřímo zabraňují plnému zotavení toho orgánu. Proto je důležité se s mozoly chodidel vypořádat.

-  šetrné očištění hloubkovému očištění kůže nohou

  • odstanění přebytečných zrohovatělých buněk
  • šetrné hloubkové očištění kůže nohou
  • odstanění nadměrné potivosti a nepříjemných pachů
  • osvěžení a uvolnění otoků a pocitu únavy
  • odstranění suchosti kůže nohou, mozolů, otlaků a prasklin
  • nasycení kůže nohou potřebnými vitamíny a mikroelementy

Způsob použití pro nohy

Naneste kašičku Litokomplexu (1-2 lžíce) na mokrou kůži nohou až nad kotníky, na 10 minut. Na problémových místech udělejte skrab. Po celou dobu působení udržujte Litokomplex mokrý. Můžete jej zvlhčovat mokrými prsty nebo sprejem, nebo i zabalit do igelitu, aby nevysychal. Opláchněte čistou vodou. Nakonec je vhodné použít gelový krém Lady Royal pro nohy. Pro speciální detoxikaci nohou, která je velice významná pro stav celého organizmu, opakujte zmíněný postup 3x za sebou v jedné proceduře. Po druhém ošetření udělejte všechna nezbytná ošetření, masáž, skrab apod. A ještě jednou zopakujte postup s Litokomplexem. Nakonec nohy ošetřete gelovým krémem Lady Royal pro nohy. Výsledek je jedinečný. V případě plísní nehtů je potřeba použít speciální přípravky a kombinovat je s důslednou hloubkovou hygienou kůže nohou. Ideálním přípravkem je v takovém případě Demikten lak, z řady Hloubkové hygieny kůže. Litokomplex je určen pro pravidelnou péči o kůži nohou jakéhokoli věku či stavu. Výsledkem budou krásné, svěží nohy bez mozolů a prasklin. Kůže okolo nehtů bude jemná a souvislá.

Naneste kašičku Litokomplexu (1-2 lžíce) na mokrou kůži nohou až po kotníky, na 10 minut. Během doby působení můžete nohy na problémových místech masírovat, nebo na ně použít pemzu, nebo nějakým jiným způsobem udělat skrab. Je nezbytné, aby prostředek po celou dobu působení zůstal vlhký až mokrý. Můžete jej zvlhčovat mokrými prsty, postříkat sprejem, nebo i zabalit do igelitu, aby nevysychal. Nakonec vše opláchněte čistou vodou. Můžete na nohy použít gelový krém Lady Royal pro nohy, nebo pro tělo.

Pro speciální detoxikaci nohou, která je velice významná pro stav celého organizmu, opakujte zmíněný postup 3x za sebou v jedné proceduře. Po druhém ošetření udělejte všechna nezbytná ošetření, masáž apod. A ještě jednou zopakujte postup s litokomplexem. Nakonec nohy ošetřete gelovým krémem Lady Royal pro nohy. Výsledek je jedinečný.

V případě plísní nehtů je potřeba použít speciální přípravky a kombinovat je s důslednou hloubkovou hygienou nohou. Ideálním přípravkem je v takovém případě Demikten lak, z řady Tajemství Krásy, Hloubkové hygieny.

Komplex skrab
490 Kč
Množství

Podobné produkty

Prohlédněte si další produkty z této kategorie