Péče o mužské vlasy

Banální problémy? Jak pro koho.

Každý má své problémy a jak jsou velké nebo triviální, rozhoduje každý sám za sebe. 

Sauna. Pátek večer. Skupinka mužů se v šatně halí do stejných bílých županů. Ředitel reklamní agentury – neustálá jednání, smlouvy, termíny, čas, peníze, nervy - se vysouká z obleku a ohýbá ke tkaničkám u bot… A tu se zaleskne malá lysinka v jeho kdysi bujné kštici. Čas od času se smutně dívá do zrcadla a doufá, že to snad není ještě vidět.

Á, koho to tu vidíme. Tlumočník. Neustále se setkává s důležitými lidmi. Dokonalý oblek se stal jeho součástí. Ale… Co se to bělá na ramenou jeho dokonalého tmavého obleku? LUPY!!! I on marně doufá, že si toho nikdo nevšímá.

Zde je další. V mrazu i vedru, pro bezpečnost všech, kontroluje provozuschopnost železniční tratě. Na hlavě má stále pracovní čepici a vlasy… mastné a hlava svědí!

Další účastník tohoto setkání má méně problémů. Jen ho nedávno ostříhali více, než chtěl a vlasy rostou pomalu. No, radost nemá, ale možná by to spravil příčesek…

Pokusit se řešit tyto problémy pěnivými šampóny nepřinášítrvalý výsledek. Problém ustoupí a zase se vrátí, protože se nic nezlepšilo v hlubokých vrstvách kůže. Vlasy, ani kůže hlavy nedostaly reálnou výživu. Tu kterou dostaly, neumějí  „strávit, zpracovat nebo vyloučit“.

Jemný mechanizmus kůže je třeba obnovit.

Litokomplex, základní prostředek Hloubkové hygieny nabízí bezpečné řešení problémů s vlasy: posiluje vlasy slabé nebo pomalu rostoucí, normalizuje mastné či suché vlasy a vyživuje vlasovou cibulku.