Jak vyhrát nad celulitidou?

Je důležité znát nepřítele!

Celulitidou vás tělo upozorňuje, že potřebuje důkladné a průběžné čištění a odstraňování toxinů. Celulitida má 4 stadia. První dvě je téměř nemožné vidět. Kůže jakoby zatuhla a může se zdát poněkud oteklá. Je stále rovná a hladká, ale v důsledku hromadění toxinů a dalších nečistot se v těle už začal proces zadržování tekutin a tuku. V této fázi jsou primárně postiženy lymfatické cévy, které už nedokáží úspěšně odstranit přebytečnou tekutinu z tkání. Aktivní odstranění přebytku tekutin z těla, sportovat, chodit do sauny a podstoupit lymfodrenáž bude dostatečné pro odstranění problému.
Ve druhé fázi se tukové usazeniny stávají hustšími, tlak v tkáních se zvyšuje. Otok začíná stlačovat cévy a to více blokuje odvádění přebytečné tekutiny. Zde je už potřeba intenzivnější zásah. Více lymfodrenáže, více sportu a změna stravy.

V případě, že první dvě fáze celulitidy zůstanou nepovšimnuty, např. si nadále dopřáváme sladkosti a sedíme u televize, pak se tlak v tkáních zvýší do takové míry, že přebytečná tekutina začne stlačovat tepny, které jsou zodpovědné za přívod kyslíku do tkání. To vede k rozvoji pojivové tkáně v problémových oblastech ve formě síťky podobné včelí plástvi. Na první pohled se pokožka zdá normální, ale pokud ji zmáčknete mezi prsty, už je vidět známou pomerančovou kůru. V tomto případě už je potřebná náprava různými technikami: silové nebo přístrojové masáže jako elektrolipolýza nebo ultrazvuk.  

Čtvrtá fáze, kdy je pojivová síť už vidět pouhým okem, přijde na řadu liposukce.

Efektivní způsob boje proti celulitidě


Hloubková hygiena kůže má jednodušší řešení. Detoxikaci kůže Litokomplexem, Litofyto solemi a završit krémem Lady Royal na tělo.

Jak postupovat, je dáno podle toho čeho chcete dosáhnout.

Litofyto soli vytvořené výzkumnou výrobní laboratoři „LN-Kosmetika“ jsou určeny pro balneoterapie. Používají se pro koupele i zábaly v domácích podmínkách i SPA salonech.
Opakované testy potvrdily, že použití Litofytosoli č.4 „Prevence celulitidy“ přináší velmi dobrý výsledek.
Přírodní soli a vulkanický tuf, bílý jíl, hořčice, zárodečné obaly žita, pšenice, ovesných otrub, kůra borovice, pestrá směsice rostlin, měď, draslík, hořčík a zinek.
Nejúčinnějším postupem, jak ukázala praxe, jsou zábaly. Vyvážené rostlinné a minerální složení, mimo jiné, působí příznivě na místní krevní oběh, což vytváří dobré podmínky pro proniknutí účinných látek, které působí na celé tělo. Výsledkem je obnova procesu regenerace a výměna vody a tuku se normalizuje. Přírodní sorbenty, sopečný tuf, urychluje vylučování toxinů přes kůži.