Tonika, masky

Tonika, masky

Litofyto tonika

jsou  určena pro výživu pleti, zejména po očištění Litokomplexem, kdy je pleť skvěle připravena přijmout vláhu a osvojit si ji. Zároveň s tím přijímá velice potřebnou vyživu. Vitamíny, fytohormony stopové prvky, éterické oleje a mnoho dalčích důležitých pvků.  Litofyto tonik se připravuje jako čaj. Získáte tonik pro studené i teplé použití.  Litofyto tonik použijete přímo po vyluhování (a potřebném ochladnutí), nebo zamrazíte do ledových kostiček. Jeden sáček Litofyto tonika vám pak ve formě ledových kostek bude dodávat živiny po dlouhou dobu.

  • Pro hydrataci a výživu pleti po očištění Litokomplexem.
  • 100% přírodní, mimořádný výsledek. 

Litofyto masky

pro minořádnou výživu kůže a pleti. Vždy se nanášejí po očištění Litokomplexem. Masku použijete jednorázově, když potřebujete vypadat lépe nebo prostě máte chuť, a pak její účinek vydrží tak 3-4 dny. Když aplikujete masku vícekrát za sebou po několik dní, účinek se násobí s každým použitím. Můžete také udělat jednoměsíční kůru a v takovém případě nasytíte pleť na dlouhou dobu a výsledek si budete užívat několik měsíců. Jen mějte na paměti - před maskou vždy umyjte pleť Litokoomplexem.

  • Pro podporu péče, hyrataci, výživu, regeneraci. Vždy po očištění Litokomplexem.
  • 100% přírodní, mimořádný výsledek. 

Litofyto tonik pro víčka

Tonik pro tonizaci, hydrataci, výživu po očištění, nebo po masce. Odstraňuje pocit únavy, zabraňuje předčasnému...
390 Kč

Tonik pro tonizaci, hydrataci, výživu po očištění, nebo po masce. Odstraňuje pocit únavy, zabraňuje předčasnému uvadání a projevu jemných...